K2R Prací ubrousky Colour Catcher 40 ks

K2R Prací ubrousky Colour Catcher 40 ks

Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 varianta39 Kč99 % • 5 368 recenzíDalší informace
Info v obchodu89 Kč98 % • 2 939 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 694 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč9 447 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 512 419 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 2 992 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč97 % • 47 724 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Počet kusů
40 ks
Barva prádla
na barevné prádlo

• Manipulace
    • Balení

Prací ubrousky K2r Colour Catcher je skvělý když nechcete třídit prádlo a dáte vše dohromady. Zabraňuje obarvení oblečení vybeldnuti barev což je skvělé. Mohu jen doporučit. Rozhodne budeme v naši domácnosti používat i nadále. Jsme velice spokojeni super.

• Snadné použití

Ubrousky jsou podle mě skvělá věc. Usnadní práci při třídění prádla a nebo se nestane nehoda například při omylem dané barevné ponožce mezi bílé prádlo. Ubrousek zachytí veškeré barvy a prádlo zůstane nezabarveno. Vyzkoušeno i při smíchání bílého prádla s červeným.

• Zachycení barev

Práci ubrousky umožní bezstarostné praní. Již se nemusím bát, že se mi prádlo obarví a peru různobarevné pohromadě. Ubrousky přidávám ke každému praní, použití je snadné a rychlé, pouze se přidá do bubnu pračky k prádlu. Ubrousek zachytí všechnu uvolněnou barvu a nečistoty při praní. Doporučuji.

Počet kusů
40 ks
Barva prádla
na barevné prádlo

Jeho jádro je tvořeno unikátním polymerem husté trojrozměrné struktury, díky čemuž jsou rozpuštěná barviva ve vodě dokonale zachycená a znovu nedochází ani k jejich uvolnění. Unikátní ubrousky K2R Colour Catcher byly speciálně navrženy tak, aby fungovaly na principu silného magnetu, který ve vodě dokonale zachytí uvolněnou barvu i špínu během pracího cyklu. Přidáte-li ubrousek K2R Colour Catcher do každé várky, budete moci prát různě barevné prádlo dohromady i bez předchozího třídění. Ubrousky lze využívat pro ruční i automatické praní a rovněž při sušení v sušičce. Jsou vhodné pro všechny teploty, prací cykly i typy materiálů.Přírodní materiál ubrousků K2R Colour CatcherUbrousky jsou vyrobené ze 100% přírodních materiálů a neuvolňují ani žádné chemikálie do vody. Po použití je lze vyhodit spolu s papírem, protože jsou recyklovatelné a plně biologicky odbouratelné.

Vlastnosti výrobku

Ubrousky na praní určené na barevné prádlo

Revoluční patentovaná technologie K2R Colour Catcher umožní prát různě barevné oblečení dohromady

Pro rychlé a komfortní praní prádla bez předchozího třídění

Jednoduché použití - ubrousek stačí jen vložit do pračky a přidat prádlo 100% přírodní materiál bez chemikálií

Složení

Parfémy

Doporučené použití

Vhodné pro ruční praní i pro praní v pračce, pro všechny teploty, programy i textilie. Bezpečné pro sušičky.Položte ubrousek do zadní části bubnu pračky. Vložte prádlo a prací prostředek, spusťte prací cyklus jako obyčejně. Po ukončení praní ubrousek ihned vyjměte a vyhoďte.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Manipulace
    • Balení

• Zachycení barev

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , Testováno s Testuj.to

• zachycení barev na ubrousku
    • jednoduché používání
    • ubrousek se netrhá

Prací ubrousky skvěle zabraňují nežádoucímu obarvení prádla. Lze tak prádlo prát i bez třídění. Ubrousek se přidá jednoduše do bubnu a navíc se nedrolí a netrhá se, což mě překvapilo. Ubrousky jsem ještě dokupovávala, opravdu jsou skvělé, mohu jedině doporučit!

• Jednoduché používání
    • Barvy jsou výraznější
    • Zabrání obarvení
    • Nemám co vytknout

Vložila jsem do pračky více kusů barevného oblečení a přidala papírek. Po vyprání jsem z pračky vytáhla úplně zbarvený papírek, ale prádlo bylo nezabarvené, spíše byly barvy na oblečení výraznější. Ubrousky se jednoduše používají, vítám především to, že můžu dát více barevného prádla dohromady a omezit tak množství praček.

• Vše

Colour Catcher ubrousky jsou naprosto skvělé! Určitě doporučuji!Používám při každém praní a jsem naprosto spokojená, ubrousky zachytí barvy co oblečení pustí čímž zabrání obarveni ostatního prádla což za mě úplně super věc,opravdu jsem velice spokojená:-)

• Funkční
    • Jednoduché

Ani jednou při použití se mi nestalo, že by se mi pri praní s ubrouskem něco obarvilo, i když jsem úmyslně přimíchal do barevného i tmavého prádla bílou ponožku. Ubrousek barvu zachytil a pradlo zůstalo v takových barvách jako má být. Mohu s klidem doporučit všem.

• Jednoduchá aplikace
    • Účinnost
    • Málo kusů v balení

Prací ubrousky K2r Colour Catcher jsou nejlepším pomocníkem v praní. Už se nemusím strachovat při praní barevného prádla, ale jednoduše vhodím ubrousek přímo do bubnu pračky rovnou s prádlem a vše společně vyperu. Vždy se pak překvapeně divím, jak zabarvený ho vytahuju a jsem vděčná za jeho použití.

• Jednoduchost
    • Účinnost
    • Vůně

Práci ubrousky jsou skvely pomocník, zapomela jsem vyprat dceři prosteradlo které bylo fialové a v pračce bylo bílé, riskla jsme to a přidala k bílému i s ubrouskem. Výsledek byl skvely. Prádlo čisté a zůstalo čisté bílé, takže za nás doporučuji vyzkoušet

• Funkčnost

Účinnost pracích ubrousku Colour Catcher je super výkonná, vložila jsem mezi různobarevné prádlo, ubrousek byl po vyprání a vyndani z pračky obarveny, prádlo si zachovalo svoje původní barvy, neobarvil se žádný kus oblečení vzájemně od jiného, skvělý pomocník